Yhteystiedot

Kentät

Luukki
Klockarsintie
02980 ESPOO
caddiemaster.luukki@shg.fi (käytössä vain pelikauden aikana)

Lakisto
Rinnekodintie 23
02980 ESPOO
caddiemaster.lakisto@shg.fi (käytössä vain pelikauden aikana)

Caddiemaster

Puhelin 0600 03388 (0,76 e/min+pvm)

Toimisto

Talvikaudella 2022 työskentelemme pääsääntöisesti etänä kotikonttorilta käsin.

Helpoiten asioit meidän kanssamme sähköpostitse. Sovithan käynnit Lakiston toimistolla aina erikseen.

Toimiston puhelinajat talvikaudella ma-to klo 10-14.

Puhelin +358 50 594 6159
Sähköposti toimisto@shg.fi
Postiosoite; Rinnekodintie 23, 02980 ESPOO

Vastuuhenkilöt

Toimitusjohtaja Jarkko Raski 050 407 2166, jarkko.raski@shg.fi

Jäsenasiat Tuomas Salminen 040 735 9191, tuomas.salminen@shg.fi

Laskutus ja osakeasiat Hanna-Leena Ronkainen 050 594 6159, toimisto@shg.fi

Yritystapahtumat: Markus Ervasti 040 588 8522, markus.ervasti@shg.fi

Kenttämestari Tiina Kotajärvi 040 456 0099, tiina.kotajarvi@shg.fi

Pankkiyhteydet

Suur-Helsingin Golf Oy: FI28 4108 0011 3444 16, BIC ITELFIHH

Suur-Helsingin Golf Ry: FI81 4108 0011 3444 32, BIC ITELFIHH

Anna palautetta